Every purchase makes a difference in someone's life

Provides oral care for 1 child
₦3,200

Supports 3 people for a month
₦8,900

Equips 2 students
₦7,200

Feeds a family for a week
₦15,000

Keeps 1 child warm
₦12,500

Supplies for 2 months
₦6,500

For 4 students
₦4,800

Feeds 5 people
₦11,000

Provides clean water for 1 month
₦9,500

Provides 1 complete uniform
₦13,500

Provides 3 educational books
₦8,200

Provides seeds for family garden
₦4,200